Návrhy kuchyní

Návrhy kuchyní

Máte-li zájem o návrh kuchyně, kontaktujte mě telefonicky, nebo e-mailem a domluvíme si osobní schůzku u vás, přímo v prostoru, který chcete navrhnout.

Návrhy kuchyní ONLINE

Pokud nejste z Plzně, ale zaujala vás moje práce, nabízím možnost vypracování návrhu "na dálku". Veškeré konzultace budou probíhat e-mailem, po telefonu, přes Skype, nebo What'sApp.

Konzultace návrhu

Máte návrh z kuchyňského studia nebo od truhláře a nejste si jisti tím, že je to ono? Rádi byste znali ještě názor dalšího odborníka? Nabízím konzultaci vašeho návrhu kuchyňské linky a doporučení co případně změnit, aby to bylo perfektní.

Často kladené otázky

Potřebujete pro vypracování návrhu kuchyně okótovaný projekt místnosti?


Pokud máte projekt, je to super. Ovšem zcela postačí i rukou nakreslený plánek se všemi rozměry. Důležité je změřit délky všech stěn, umístění a výšku oken, dveří, výklenků, radiátorů, výšku parapetu. Pokud se jedná o kuchyňský kout, potřebuji rozměr celé místnosti, ne jen tohoto koutu. Lépe se mi potom s prostorem pracuje, když mám celkovou představu o prostoru. V případě, že jsou v kuchyni již hotové instalace a není v plánu jejich předělání, potřebuji je do plánku zakreslit také.
Musím mít před tím, než si nechám udělat návrh kuchyně hotové instalace?


Rozhodně ne! Vždy je lepší s instalacemi počkat až na konečný návrh. Je škoda, když se vymyslí šikovné řešení kuchyně, které nelze realizovat bez toho, aby se museli předělávat instalace. Někdy je to tak finančně náročné, že se zákazník raději smíří se stávající dispozicí na úkor perfektního řešení.
Jak dlouho trvá návrh kuchyňské linky?


Záleží na složitosti návrhu a mé momentální časové vytíženosti. Od 1 týdne až po 1 měsíc. Pokud na návrh spěcháte, je nutné se na termínu předem domluvit.
Mám omezený rozpočet na kuchyňskou linku. Jste schopna v návrhu s tímto počítat?


Určitě. Vždy potřebuji vědět, s jakým rozpočtem na kuchyni počítáte a podle toho se pak řídím v návrhu. Doporučím vám nejvhodnější řešení tak, aby byla kuchyně plně funkční a zároveň byla realizovatelná v rámci vašich finančních možností.
Nejsem z Plzně. Je možné si přesto u vás objednat návrh kuchyně?


Samozřejmě! Vaši představu můžeme probrat telefonicky, přes Skype, nebo e-mailem.